0
Giriş yap / Kayıt ol

SİTE KULLANIM ŞARTLARI

 

Bu alışveriş sitesini (“Site”) ziyaret eden ve/veya alışveriş yapan müşterilerimiz (“Ziyaretçi”) aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır. 

hascelik.com internet sitesinde sunulan hizmetten yararlanıldığı takdirde Ziyaretçi yasalara göre sözleşme imzalama yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunu, bu sözleşmeyi okuduğunu, anladığını ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunu peşinen kabul etmiş sayılır.

Ziyaretçi, Site içerisindeki ziyaret süresi boyunca kanuna, ahlaka ve Hasçelik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) telif haklarına aykırı, yanıltıcı, müstehcen, 3. kişilerin kişilik haklarını zedeleyen, yasa dışı ve haksız rekabet teşkil eden faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu yükümlülüğün ihlali durumunda oluşabilecek zararlardan Ziyaretçi münhasıran kendisi sorumludur. Söz konusu ihlallerin yaşandığının tespiti halinde Site yetkilileri Ziyaretçi’nin Site’ye giriş yapmasını engelleyebilir, varsa üyeliğini askıya alabilir veyahut üyeliği tamamen sonlandırabilir.

Site’de ziyaretçilere sunulan tüm yazılı, sesli ve görsel bilgi/veri (“İçerik”) Şirket’in mülkiyetindedir ve onun tarafından işletilmektedir. İçerik’in izinsiz olarak kullanılması, değiştirilmesi, çoğaltılması, kaydedilmesi, ödünç verilmesi, iletilmesi gibi eylemler ile Site’nin erişimine ve yazılımına yapılacak her türlü hukuka aykırı müdahale yasaktır. Yukarıda sayılan hallerin varlığından haberdar olunması durumunda Şirket yasal haklarını kullanabilecektir.

Şirket, fiyatlar, sunulan ürün ve hizmetler ile diğer tüm içerik üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.

Site’deki ürünler hakkında puanlama ve yorum yapılması mümkündür. Söz konusu puanlamalar ve yorumlar münhasıran işlem sahibinin sorumluluğundadır. Bu hususta Şirket hiçbir şekilde sorumlu tutulmayacaktır.

Yorum ve görüş bildirilmesi esnasında “Ürün yorumları” başlığı altındaki boşluklarda paylaşılabilecek hiçbir türden kişisel veri Şirket’in Kişisel Verilerin Korunması ve Gizliliği yükümlülükleri altında alınmamaktadır/toplanmamaktadır. Bu sebepten ötürü söz konusu kişisel verilerin güvenliği ve gizliliği noktasında Şirket’in bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Şirket, ürün yorumlarında kanuna, ahlaka ve Şirket’in telif haklarına aykırı, yanıltıcı, müstehcen, 3. kişilerin kişilik haklarını zedeleyen, yasa dışı ve haksız rekabet teşkil eden faaliyetleri teşvik eden içerikler bulunması halinde söz konusu yorumları silme ve/veya anonimleştirme hakkını saklı tutar.

Site’de ziyaretçilerin yararına olması amacıyla diğer internet sitelerine bağlantı verilebilir. Verilen bağlantılar ile ulaşılan diğer sitelerdeki içeriklerin Şirket ile bağlantısı olmadığı gibi Şirket ilgili içerikler açısından herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.